suknie ślubne CATHERINE

Salon i pracownia ślubna CATHERINE w Krakowie: pytania i odpowiedzi- Czy posiadacie gotowe suknie ślubne ? Tak ... czytaj więcej

- Jak długo są szyte suknie ślubne w państwa salonie ? czytaj odpowiedź

- Czy można uszyć w waszym salonie inne suknie na ślub i wesele ? nie z waszej kolekcji ślubnej ? Tak ... czytaj więcej

- Czy w salonie ślubnym CATHERINE w Krakowie możliwe jest dokonanie przeróbki sukiekni na ślub ? Tak ... czytaj więcej

- W jakich granicach cenowych są szyte u Państwa suknie? Od 800 zł ... czytaj więcej

- Czy wykonacie też naprawę sukni ślubnej i jej czyszczenie? Tak ... czytaj więcej

- Czy macie komis sukienek do ślubu ? Tak ... czytaj więcej

- Czy wypożyczacie suknie ślubne ? czytaj odpowiedź

- Na czym polega współpraca z projektantami, producentami i salonami sukien ślubnych ? Jesteśmy otwarci na propozycje ... czytaj odpowiedźsuknie ślubne - CATHERINE
Tanie suknie ślubne ?
Własny ślub i wesele to jedyne i niepowtarzalne w życiu przeżycie, które już się nie powtórzy. Warto o tym pamiętać przystępując do jego organizacji. Oczywiście każdy ma swoje wyobrażenia o tym dniu i nie zawsze idą one w parze z zasobnością portfela przyszłych małżonków. Na ślubnym rynku istnieje wiele firm oferujących przeróżne atrakcje i gadżety na ten szczególny dzień. Z wielu z nich można oczywiście zrezygnować. Są jednak takie bez których ślub przestaje być już ślubem. Jedną z takich rzeczy jest suknia ślubna panny młodej. W tym jednym dniu oczy wszystkich będą zwrócone właśnie na nią. Każda kobieta chciała by w takiej sytuacji czuć się piękna, jedyna i niepowtarzalna. Takie poczucie może dać jedynie dobrze dobrana i dopasowana do figury i jej kształtów suknia ślubna. Czy taki efekt da się osiągnąć tanim kosztem ? Wielu odpowie "Oczywiście ! Tyle teraz tych wszystkich sklepów i salonów a w nich sukien i sukienek co nie miara, no i jeszcze te wyprzedaże. Nie mówiąc już o wszelkiego rodzaju komisach sukien ślubnych, wypożyczalniach i portalach ogłoszeniowych gdzie niemal za grosze można kupić używaną suknie ślubną." I tu często zaczynają się dodatkowe kłopoty i koszty. Kupiona tanio suknia ślubna z reguły zamienia się w skarbonkę bez dna. Konieczne okazują się wszelkiego rodzaje przeróbki krawieckie w celu osiągnięcia odpowiedniego efektu i dopasowania. Często czyszczenie i naprawa sukni. Dobrze, jeśli po długich poszukiwaniach znajdziemy wreszcie kogoś kto podejmie się tego trudnego zadania. Na koniec może się okazać, że mimo poniesionych kosztów suknia zupełnie nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Dokupienie dodatków takich jak welon, rękawiczki, torebka itp. Po podsumowaniu tych wszystkich kosztów okazuje się, że można było spokojnie zaoszczędzić sobie sporo czasu i nerwów decydując się na zamówienie sukni ślubnej bezpośrednio u profesjonalistów w tej dziedzinie, gdzie dodatki tego typu są idealnie dopasowane do sukni a często można otrzymać je gratis. I tu znowu uwaga, tym razem na pseudo profesjonalistów. Suknia ślubna jest specyficznym produktem. Rzadko która gotowa suknia kupiona w salonie "prosto z wieszaka" choćby najpiękniejsza w katalogu spełni oczekiwania przyszłej panny młodej. Pełny efekt można uzyskać jedynie dopasowując suknie ściśle do konkretnej sylwetki jej właścicielki. Z tego też powodu jedynym najrozsądniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest szycie sukni na miarę w salonach ślubnych mających własne pracownie krawieckie wyspecjalizowane w szyciu tego typu sukien z profesjonalnym personelem. W trakcie realizacji projektu konieczna jest przynajmniej jedna przymiarka w celu dokonania ewentualnych korekt i zgłoszenia uwag co do wyglądu i szczegółów sukni.
powrót

Realizacja projektów własnych i zleconych.
W długiej historii naszego salonu i pracowni krawieckiej sukien ślubnych powstało wiele oryginalnych kolekcji i modeli inspirowanych najnowszymi trendami mody ślubnej i dostępnymi materiałami oraz koronkami. Tylko niektóre z nich prezentujemy na naszej stronie internetowej w zakładce suknie ślubne. Każda stworzona u nas suknia została perfekcyjnie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Wykonano wykroje i przygotowano dokumentację materiałową, co do możliwości wykorzystania różnorodnych materiałów i koronek. Takie przygotowanie powoduje, że ich uszycie przez nas jest bardzo łatwe, co znacznie obniża cenę wykonania sukni. Mając tak przygotowaną bazę w każdym modelu sukni ślubnej z naszych kolekcji możemy zaproponować i wykonać szereg zmian i przeróbek prowadzących do powstania zupełnie nowej, oryginalnej sukni. Dzięki temu klientki mogą stosunkowo niskim kosztem cieszyć się niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju suknią. Oczywiście takie przeróbki nie pozostają bez wpływu na cenę uszycia sukni. Ostateczna cena może być niższa lub wyższa. Każda przyszła Panna Młoda może również przynieść do nas swój własny gotowy projekt sukni ślubnej, którego wykonania chętnie się podejmiemy. Możemy również rozwinąć i zamknąć oryginalnym projektem i uszyciem ogólną wizję, którą przedstawi nam klientka. Fachowy personel naszego salonu i pracowni w Krakowie pomoże w doborze kształtu sukni do budowy ciała i urody, w doborze materiałów oraz koronek i wszelkich dodatków tak, aby ostatecznie uzyskać olśniewającą kreację na ten jedyny dzień ślubu.
powrót do : usługi

Suknie ślubne - CATHERINE: moda ślubna Kraków. Szycie sukien ślubnych na miarę

Witamy Państwa na stronie internetowej CATHERINE z Krakowa. Nasza specjalizacja to projektowanie i szycie na miarę sukien ślubnych oraz kreacji ślubnych wraz z dodatkami. Mamy nadzieję, że wybrane do prezentacji suknie ślubne z naszej bogatej kolekcji zachęcą Państwa do odwiedzenia Pracowni Krawiectwa Artystycznego CATHERINE w Krakowie, a ewentualne nawiązanie współpracy zadowoli wszystkich zainteresowanych pod każdym względem. Dysponujemy najlepszymi jakościowo materiałami, koronkami oraz zdobieniami do sukien ślubnych w różnych kolorach, które w połączeniu z umiejętnościami i fantazją naszych fachowców pozwalają sprostać wymaganiom każdej klientki. Kreacje, suknie ślubne dobieramy starannie do urody i warunków osoby zainteresowanej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje. Naszą pasją jest projektowanie i szycie niepowtarzalnych, różnorodnych w formie i oryginalnych w połączeniu kolorystycznym, wywołujacych niasamowite wrażenie estetyczne modeli.


Salon mody ślubnej i pracownia krawiecka CATHERINE: sprzedaż gotowych sukien ślubnych, produkcja sukien ślubnych, koronkowe suknie ślubne w Krakowie

Nasza pracownia prowadzi promocyjną sprzedaż w niskich cenach gotowych sukien ślubnych z naszych kolekcji. Zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Krakowie przy pracowni krawieckiej do zapoznania się z naszą ofertą. Suknie ślubne z naszych kolekcji pokazywaliśmy również podczas targów ślubnych (Małopolskie Targi Ślubne). Pracownia Krawiectwa Artystycznego CATHERINE została stworzona po to, abyś w przyjaznej i bezstresowej atmosferze mogła się przekonać, jak będziesz wyglądać w sukni o której marzysz. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji naszych sukien ślubnych i odwiedzenia naszej pracowni.


Pracownia sukien ślubnych CATHERINE - salon mody ślubnej: kreacje ślubne, krótkie suknie ślubne, ciążowe suknie ślubne.

W ofercie Pracowni Krawiectwa Artystycznego CATHERINE z Krakowa są: kreacje ślubne, krótkie suknie ślubne, koronkowe suknie ślubne, suknie gładkie, bolerka, gorsety, spódnice, welony, szale, upięcia, etole, torebi, rękawiczki oraz inne ozdoby i dodatki ślubne. Szyjąc suknie ślubne realizujemy nie tylko własne projekty, ale także indywidualne zamówienia klientek.


Salony sukien ślubnych CATHERINE Kraków: kreacje ślubne, krótkie suknie ślubne, koronkowe suknie ślubne, gorsety.

Proponujemy Państwu wykonanie niepowtarzalnej sukni ślubnej, uszytej według indywidualnie opracowanego projektu, doskonale skrojonej i dopasowanej. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, służymy fachowym doradztwem oraz szeroką gamą tkanin, aplikacji, haftów. Dzięki temu możemy zaproponować suknie ślubne, które każdy zapamięta jako eleganckie, niebanalne, wyjątkowe. Bywa, że nasze projekty sukien ślubnych oparte są na podpowiedziach klientek. Są one dla nas wyzwaniem, którego realizacja daje zawsze niemałą satysfakcję. Projektując strój ślubny dbamy o każdy jego szczegół, proponujemy zatem także dodatki do sukni ślubnej - welon, torebkę, rękawiczki, podwiązkę. Zapraszamy do obejrzenia naszych sukien ślubnych i odwiedzenia naszej pracowni na osiedlu Żabiniec w Krakowie.